flickr.com

Рада прийняла закон про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ

  Це рішення підтримали 260 із 345 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

  У вівторок, 24 листопада, Верховна Рада Україна ухвалила законопроект №1123 "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації". Це рішення підтримали 260 із 345 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, передає УНІАН.

  Закон передбачає обмеження впливу органів державної влади, інших державних органів й органів місцевого самоврядування на редакції друкованих засобів масової інформації, зведення до мінімуму використання друкованих ЗМІ з метою маніпулювання суспільною свідомістю і особистою думкою громадян, інформує Hromadske.tv.

  Законом встановлюється, що реформування друкованих ЗМІ та редакцій буде проведено у два етапи. На першому етапі, який триватиме рік з дня набрання законом чинності, реформуватимуть ті ЗМІ, які подадуть відповідні клопотання. На другому етапі протягом двох наступних років буде реформовано всі інші державні друковані ЗМІ.

  "За орієнтовними розрахунками, на реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації загальна сума коштів становитиме 195,57 млн грн, в тому числі: на першому етапі в сумі 6,98 млн грн; на другому етапі – в сумі 188,59 млн грн", – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

  Нагадаємо, сьогодні, 24 листопада, Рада проголосувала за призначення пенсій родичам загиблих на Майдані.

  Попередній матеріал
  Ремонтники розпочали заміну зруйнованої опори на одній із ЛЕП
  Наступний матеріал
  Зубко: Реформа децентралізації – це головний амбітний проект розміром з державу
  Теги:
  Loading...