genosse.su

Рада прийняла за основу законопроект "Про прокуратуру" за рекомендаціями МВФ

  Верховна Рада прийняла в першому читанні закон про прозорість в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  За законопроект №4055 про внесення змін до закону України про прокуратуру, що стосуються забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду на засіданні парламенту у вівторок в першому читанні проголосувало 236 народних депутатів.

  Закон удосконалює правові засади організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, забезпечення прозорості діяльності конкурсної комісії з призначення на адміністративні посади і посади прокурорів в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі. Відповідно до закону, членами конкурсної комісії, які здійснюватимуть організацію проведення конкурсу з призначенням на адміністративні посади Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, можуть бути особи з "бездоганною діловою репутацією, високими професійними і моральними якостями, громадським авторитетом, а також значним досвідом діяльності в сфері запобігання або протидії корупції ".

  Згідно із запропонованими змінами, генеральний прокурор України матиме повноваження на призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, першого заступника і заступника її керівника. Керівник Антикорупційної прокуратури призначатиме осіб на інші адміністративні посади в прокуратурі, при цьому конкурсна комісія буде подавати лише по одній кандидатурі на кожну з посад. Керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури також надається право приймати на роботу і звільняти співробітників, які не є прокурорами.

  За словами голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, законопроект буде винесений у четвер на розгляд парламенту у другому читанні після внесення ряду поправок.

  Попередній матеріал
  У РФ через санкції обвалився експорт горілки
  Наступний матеріал
  У Києві трамвай зійшов з колій - є поранені
  Теги:
  Loading...

  Внесені Президентом "безвізові" законопроекти уже зарестровані у ВР

  Президент вніс до ВР три законопроекти, необхідні для надання безвізового режиму з ЄС - заступник глави АПУ

  Президент закликав депутатів ухвалити законопроекти щодо безвізового режиму найближчим часом