5.ua

Рада проголосувала за публічність діяльності Антимонопольного комітету

  Верховна Рада підтримала законопроект щодо боротьби із монополіями, який, зокрема, зобов'язує АМКУ публікувати свої рішення.

  За проект Закону №2102 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України проголосували 263 народні депутати.

  Підтримати відповідний закон парламент закликав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Він зазначив, що проекти, внесені до ВР, покликані вдосконалити контроль за економічними концентраціями, закріпити чіткий алгоритм нарахування штрафів і підвищити прозорість та публічність діяльності Антимонопольного комітету України.

  "Одна з основних проблем української економіки – це монополії. Монополії, які створювалися два десятки років. Монополії, які не дають розвиватися економічній конкуренції. Тому уряд просить підтримати пакет законодавства щодо боротьби з монополіями і прозорим і жорстким розслідуванням будь-яких монопольних змов на українському ринку", - зауважив чільник українського уряду.

  Зазначимо, сьогодні ВР планує розглянути останній "безвізовий" законопроект щодо недопущення дискримінації.

  Попередній матеріал
  У столичному суді обирають запобіжний захід затриманому поплічнику Януковича
  Наступний матеріал
  Рада знову провалила антидискримінаційний закон, Гройсман оголосив перерву
  Теги:
  Loading...