5.ua

Рада проголосувала в першому читанні за внесення змін до закону про карантин рослин

  Народні депутати проголосували в першому читанні за проект закону про внесення змін до Закону України про карантин рослин.

  Так, з 367 народних обранців, що були присутні в парламенті, "за" проголосувало 307 осіб. Крім того, зазначимо, що не голосувало 59 нардепів, а також 1 утримався. Проти законопроекту не виступив жоден із депутатів.

  Зазначимо, зміни до закону про карантин рослин стосуються, зокрема, зменшення адміністративного навантаження. Автором проекту є народний депутат Верховної Ради України VIII скликання від ВО "Батьківщина" Вадим Івченко.

  Метою проекту є зниження адміністративного навантаження на бізнес у сфері карантину рослин, а також приведення фітосанітарних заходів у відповідність до міжнародних стандартів і норм.

  Нагадаємо, сьогодні серед головних тем сьогоднішнього засідання Верховної Ради є обрання членів Вищої ради юстиції. Також торкнуться народні депутати й питань прозорості видобувних галузей в Україні та пенсійних виплат. Крім того, обранці планують розглянути проект Закону про внесення змін до законів України "Про Національне антикорупційне бюро України" та "Про запобігання корупції".

  Попередній матеріал
  Червакова закликала Авакова не діяти методами Захарченка
  Наступний матеріал
  Тарифи на тепло можуть бути в два рази меншими – Тимошенко
  Теги:

  Сьогодні у парламенті обиратимуть членів Вищої ради юстиції

  Нардеп від БПП: парламентська коаліція дуже крихка, нам дуже важко разом

  Усі кадрові питання в парламенті будуть проголосовані 19 травня - віце-спікер Ради