5.ua

Рада повернула на доопрацювання проект змін до закону про адмінпослуги

  Верховна Рада повернула суб'єкту законодавчої ініціативи на доопрацювання проект Закону під № 1347 "Про внесення змін до статті 12 Закону України "Про адміністративні послуги" (щодо можливості зміни часу прийому суб'єктів звернень)".

  За дане рішення проголосували 245 із 342 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

  Даним проектом пропонувалося дозволити прийняття в разі необхідності органом, який вирішив створити центр надання адміністративних послуг, рішення про зміну кількості часу прийому суб'єктів звернень (крім кількості днів прийому), що не передбачено діючим законом про адміністративні послуги.

  У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що час прийому суб'єктів звернень у центрі надання адміністративних послуг становить не менше 6 днів на тиждень та 7 годин на день і є загальним для всіх адмінпослуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг. Прийом суб'єктів звернень здійснюється без перерви на обід.

  Центр надання адміністративних послуг не менше двох днів на тиждень здійснює прийом суб'єктів звернень до 12:00.

  "Проте в деяких адміністративно-територіальних одиницях у такій великій кількості часу роботи центру надання адміністративних послуг взагалі немає потреби через невелику кількість населення і низьке завантаження. При цьому за рішенням органу, який прийняв рішення про утворення центру надання адміністративних послуг, час прийому суб'єктів звернень може бути лише розширено (абзац 2 ч.11 ст.12 закону)", - йдеться в записці.

  Попередній матеріал
  Вибух на залізниці в Одесі кваліфікували як диверсію
  Наступний матеріал
  Комітет Ради з євроінтеграції пропонує щомісяця заслуховувати уряд щодо виконання плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС