5.ua

Рада попередньо ухвалила зміни до Конституції в частині правосуддя

За відповідне рішення віддали голоси 244 народні депутати

"Депутати попередньо ухвалили законопроект про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя", - зазначили у мікроблозі Twitter партії "БПП Солідарність". 

Проти відповідного рішення виступили 13 народних обранців.

Зазначимо, що у профільному комітеті за цей документ проголосували вранці. Там рекомендували попередньо схвалити законопроект. Позитивний висновок щодо змін до Основного закону в частині правосуддя напередодні оприлюднив і Конституційний суд.

"Метою законопроекту є удосконалення конституційних основ правосуддя для практичної реалізації принципу верховенства права і забезпечення кожному права на справедливий судовий розгляд справи незалежним і безстороннім судом", - йдеться в офіційному повідомленні ВР. 

Окрім цього, на порядку денному депутатів питання щодо утворення Тимчасової слідчої комісії про розслідування фактів підкупу нардепів. Потім парламентарії закриють третю сесію парламенту. А під час вечірнього засідання - відкриють четверту.

Як повідомляв 5.ua, у вівторок, 2 лютого, Верховна Рада України планує ухвалити в першому читанні законопроект про внесення змін до Конституції в частині правосуддя. 

Попередній матеріал
Кабмін оприлюднив звіт своєї діяльності в 2015 році
Наступний матеріал
Князевич: Переатестація суддів розпочнеться за два тижні
Теги:
Loading...

Експерт: У парламенті є 226 голосів за зміни до Конституції в частині правосуддя

ВРЮ не бачить ніяких перешкод у запропонованих змінах до Конституції в частині правосуддя

Венеціанська комісія затвердила Меморандум щодо відповідності змін до Конституції в частині правосуддя