Верховна Рада
5.ua

Рада почала реформувати українську міліцію

  Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про органи внутрішніх справ і взяла до розгляду проект закону про муніципальну варту.

  Про це повідомляє інформаційна агенція "Інтерфакс-Україна".

  За інформацією видання, у четвер, 21 травня, 245 народних обранців проголосували в першому читанні за законопроект про органи внутрішніх справ. Так, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, представляючи цей законопроект в Раді, заявив: "У законопроекті про органи внутрішніх справ законодавчо закріплюється статус МВС як цивільного міністерства, яке формує державну політику на відповідному напрямку, а також правові й організаційні основи діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері внутрішніх справ".

  Крім того, сьогодні 288 народних депутатів проголосувало за проект закону про муніципальну варту на пленарному засіданні. Він, зокрема, уповноважує місцеві ради створювати варту за рахунок коштів місцевого бюджету чи іншого фінансування, що не заборонено законодавством. Так, передбачається, що муніципальна варта буде підконтрольна громадському механізму і відповідатиме за законність і правопорядок на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

  Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України розірвала угоди про співпрацю з Росією. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині бойовики обстріляли ремонтні бригади
  Наступний матеріал
  За добу загинув один боєць АТО - Мотузяник

  Рада розірвала угоди про співпрацю з Росією

  Рада проголосувала за мораторій на виплату зовнішніх боргів

  Рада обрала очільників Антимонопольного комітету і Фонду держамайна України