5.ua

Рада обрала очільників Антимонопольного комітету і Фонду держамайна України

  Головою Антимонопольного комітету за поданням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка обрано Терентьева Юрія Олександровича, а на посаду голови Фонду державного майна України нардепи обрали Білоуса Ігоря Олеговича.

  За проект постанови №2881 із призначення голови АМКУ проголосувало 226 народних депутатів із 330 присутніх у залі Верховної Ради. У свою чергу, утрималися від голосування 27 нардепів, проти не проголосував жоден. 

  Так, Ігоря Білоуса було обрано за поданням прем'єр-міністра України також. За його кандидатуру в Раді віддали голоси 258 народних депутатів і 334, утрималися – 31. 

  Крім того, нардепи призначили членів Вищої ради юстиції. Ними стали Олексій Маловацький та Ірина Мамонтова за квотою Верховної Ради. Зазначимо, перед голосуванням голова лічильної комісії Олександр Черненко оголосив про результати таємного голосування депутатів. Так, за Маловацького проголосували 269 депутатів, а за Мамонтову – 261 депутат.

  Попередній матеріал
  Розгляд скарги у справі Пукача знову відстрочили
  Наступний матеріал
  Проїзд у Харківському метрополітені може здорожчати до 4 грн

  Рада проголосувала в першому читанні за внесення змін до закону про карантин рослин

  У вівторок Рада може призначити керівників Антимонопольного комітету, Фонду держмайна, Рахункової палати та членів ВРЮ - Парубій

  Рада скасувала оподаткування військовим збором операцій з обміну валют фізособами

  Поплавському та Ківалову Рада заборонила бути ректорами вишів