Рада не внесла до порядку денного законопроект про передачу нафтопродуктів Курченка армії

  Парламент не вніс до порядку денного законопроект, який передбачав передачу Міністерству оборони заарештованого державою пального, яке належало олігарху-втікачу Сергієві Курченку.

  За внесення цього питання до порядку денного проголосували лише 143 народні депутати. Законопроект передбачав надання Міністерству оборони та Нацгвардії права укладати договори на постачання пального з держпідприємством "Укртранснафтопродукт". Невдале голосування Сергій Пашинський із Народного фронту назвав ганьбою. А Віктор Чумак з Блоку Петра Порошенка  висловив сумніви, що ці нафтопродукти взагалі існують.

  "Те, що тільки що відбулося в залі, то ганьба парламенту, ганьба нашій колаліції. На жаль, ми ще раз пересвідчились, що впливи олігархів: Курченків, Фірташів, Льовчнкіних, - як були на українську політику, так і залишилися", - нарікає Пашинський.

  "В цьому питанні у нас є великі сумніви. Сумніви в чому? В тому, що ці нафтопродукти взагалі існують. Тому я думаю, що краще з цього питання зробити тимчасову слідчу комісію, яка перевірить стан наявності цих нафтопродуктів. І тоді ми вирішимо, яким чином їх можна передавати", - запропонував вирішення проблеми Чумак.

  Попередній матеріал
  Президент доручив тимчасовому очільнику СБУ провести чистки у відомстві
  Наступний матеріал
  Якщо Росія захоче справжньої війни, то за місяць дійде до Києва – Портніков