рада 5.ua

Рада не внесла до порядку денного законопроект про передачу нафтопродуктів Курченка армії

  Парламент не вніс до порядку денного законопроект, який передбачав передачу Міністерству оборони заарештованого державою пального, яке належало олігарху-втікачу Сергієві Курченку.

  За внесення цього питання до порядку денного проголосували лише 143 народні депутати. Законопроект передбачав надання Міністерству оборони та Нацгвардії права укладати договори на постачання пального з держпідприємством "Укртранснафтопродукт". Невдале голосування Сергій Пашинський із Народного фронту назвав ганьбою. А Віктор Чумак з Блоку Петра Порошенка  висловив сумніви, що ці нафтопродукти взагалі існують.

  "Те, що тільки що відбулося в залі, то ганьба парламенту, ганьба нашій колаліції. На жаль, ми ще раз пересвідчились, що впливи олігархів: Курченків, Фірташів, Льовчнкіних, - як були на українську політику, так і залишилися", - нарікає Пашинський.

  "В цьому питанні у нас є великі сумніви. Сумніви в чому? В тому, що ці нафтопродукти взагалі існують. Тому я думаю, що краще з цього питання зробити тимчасову слідчу комісію, яка перевірить стан наявності цих нафтопродуктів. І тоді ми вирішимо, яким чином їх можна передавати", - запропонував вирішення проблеми Чумак.

  Попередній матеріал
  Президент доручив тимчасовому очільнику СБУ провести чистки у відомстві
  Наступний матеріал
  Якщо Росія захоче справжньої війни, то за місяць дійде до Києва – Портніков
  Теги:
  Loading...