genosse.su

Рада хоче ввести інститут приватних виконавців судових рішень

  Парламент прийняв за  основу проект Закону №2506-а "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів". "За" проголосували 246 народних депутатів.

  Законопроектом пропонується запровадити в Україні змішану систему виконання рішень, зокрема, шляхом модернізації органів державної виконавчої служби, а також введення інституту приватних виконавців. Проектом передбачається визначити основи організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів державними виконавцями органів державної виконавчої служби та приватними виконавцями.

  Міністр юстиції України Павло Петренко, представляючи президентський законопроект у Раді, повідомив, що приватні виконавці працюватимуть у сфері бізнесу, а сімейні суперечки і судові рішення, пов'язані з державними справами, виконуватимуть державні виконавці. Він також зазначив, що українські громадяни, які отримують рішення суду, повинні отримати гарантію, що це рішення буде виконано.

  За його словами, на жаль, сьогодні в Україні виконується лише 20% судових рішень.

  Нагадаємо, сьогодні парламентарії мають внести зміни до кримінального та бюджетного кодексів у межах виконання плану досягнення безвізового режиму.

  Попередній матеріал
  Ткачук: попри атаку терористів, бійці готуються до другого етапу відведення озброєння
  Наступний матеріал
  Абромавичус: Держава повинна реструктуризувати свої борги перед бізнесом з повернення податків найближчим часом
  Теги:
  Loading...