Рада дозволила безкоштовний проїзд у громадському транспорті для інвалідів без офіційного статусу

  Верховна Рада ухвалила урядовий закон, який передбачає видачу інвалідам без відповідних посвідчень довідок, які дають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Як зазначає видання, законопроект №2884 "Про внесення змін до деяких законів щодо посилення соціального захисту інвалідів, які не мають права на призначення пенсій або соціальної допомоги" у вівторок, 30 червня, за основу та в цілому підтримали 283 народні обранці.

  Зі слів голови профільного парламентського комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков, мета ухваленого закону – надати людям з інвалідністю, які не мають права на пенсію або соцдопомогу і не мають відповідних посвідчень, можливість безкоштовно їздити в громадському транспорті.

  "Пропонується надати таким людям із інвалідністю довідку, що дає право на безкоштовний проїзд у транспорті, яку видаватиме управління праці та соціального захисту населення", - зазначив Третьяков. Відзначається, що закон було ухвалено з озвученою із трибуни парламенту поправкою, що такі довідки видаватимуть безкоштовно.

  Попередній матеріал
  Клюєв перебуває за межами України - ГПУ
  Наступний матеріал
  Харків’яни провели "Східний корпус" в зону АТО (фото)