5 канал

Пивоварський: Я започаткував систему, яка дозволяє працювати Міністерству і підприємствам без прив'язки до особи

12 місяців Мінінфраструктури працювало з найкращими світовими експертами для того, щоб розробити реформи - тепер їх необхідно реалізовувати.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

"Найголовніше це те, що я започаткував систему, яка дозволяє працювати Міністерству і підприємствам без прив'язки до особи. Я можу встати і піти. Реформи запущені, вектори запущені. 12 місяців ми працювали з найкращими світовими експертами для того, щоб розробити реформи в тій чи іншій сфері: залізниця, внутрішні водні шляхи, дороги, порти, дерегуляція в портах. Це зробили. Тепер необхідно систематично рок від року далі все це рухати", - зазначив він.

За словами міністра, у розроблених Мінінфраструктури законопроектах немає лобіювання чиїхось інтересів, а є намагання запровадити кращі світові практики.

"Я маю велику надію, що прийде технократ і продовжить цю роботу. Також у мене велика надія, що парламентарі, отримавши ці документи, зрозуміють, що там немає ніякої лобістської позиції, там немає лобіювання чиїхось інтересів, а є намагання запровадити кращі світові практики в нашому законодавстві, які б регулювали залізницю, автомобільний транспорт", - зауважив він.

Повну версію розмови з Андрієм Пивоварським дивіться у рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, 11 грудня міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що подає у відставку.

Попередній матеріал
У центрі Москви ОМОН розігнав акцію протесту
Наступний матеріал
Сироїд: Корупція і безвідповідальність процвітатиме, доки парламент не матиме контролю над урядом