www.ednist.info

Пивоварський розповів, чим і як народні депутати погрожують міністрам

  Народні депутати нав'язують міністрам кадрові призначення, у разі відмови погрожують "провалити" профільні закони

  Про це заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський в інтерв'ю "Лига. Бизнес".

  "Приходять якісь люди, депутати, і кажуть: "Є хороший кандидат на таку-то посаду. Прошу розглянути". Я відповідаю, що подумаю, і на цьому, як правило, все закінчується. Іноді телефонують і запитують, чому не призначили того чи іншого кандидата, якого рекомендували. Пояснення про те, що кандидат не пройшов за конкурсом, часто наштовхуються на погрози вирішити питання через Арсенія Петровича або Петра Олексійовича. Але ні Яценюк, ні Порошенко з рекомендаціями про призначення конкретної людини на конкретну посаду ніколи не зверталися. Потім починаються образи, депутатські звернення, погрози, що будуть провалювати профільні закони, починається тиск із боку правоохоронних органів", - наголосив Пивоварський.

  Більше того, за словами керівника відомства, депутати продовжують лобіювати призначення своїх людей навіть після скандалу з відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса через тиск на нього з боку нардепа Ігоря Кононенка.

  "Уже в п'ятницю в парламенті до мене підійшли п'ять депутатів з проханнями. Більшість із них - призначення на посади в держкомпанії. Питаю: "Для чого ви це робите? Ми ж тільки що сказали, що потрібно це виключити. Не розуміють", - пыдкреслив Пивоварський. "Всі кажуть - у нас європейський вибір, тільки по-європейськи жити не хочуть", - підсумував міністр інфраструктури.

  Як повідомляв 5.ua, 3 лютого НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства. Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі повідомив в інтерв'ю, що надасть НАБУ докази зловживань у держкомпаніях. Йтиметься про зареєстроване за його заявою провадження про участь у корупційних схемах нардепа Ігоря Кононенка.

  Попередній матеріал
  У Мінську відбувається засідання політичної підгрупи Тристоронньої групи з питань Донбасу
  Наступний матеріал
  Перші 30 офіцерів НАБУ склали присягу
  Теги:
  Loading...

  Пивоварський: Громадянське суспільство вже не дасть працювати по-іншому

  Допит Абромавичуса у НАБ тривав понад дві години

  Кононенко хоче очної ставки з Абромавичусом

  Ситуація з Абромавичусом стала каталізатором змін в уряді, які мають відбутися - представник Нацради реформ

  Пивоварський: Моє рішення про відставку зовсім не політичне

  5 канал - трансляція наживо