inforesist.org

Питання України для Керрі не менш важливе, ніж ситуація в Сирії

  Українське питання залишається настільки ж актуальним, як і ситуація в Сирії в рамках діалогу між державним секретарем США Джоном Керрі і міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

  Про це заявив у четвер під час щоденного брифінгу у Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, повідомляє "Укрінформ".

  "Я не хочу розставляти пріоритети, але загалом держсекретаря найбільше непокоїть питання Сирії, так само як і ситуація в Україні", - зазначив представник держдепу.

  Відповідаючи на уточнююче запитання, він наголосив, що рівень актуальності українського питання в порядку денному переговорів Керрі і Лаврова має "дуже високий" пріоритет. При цьому Кірбі не став уточнювати, чи говорили глави зовнішньополітичних відомств про Україну під час останнього спілкування по телефону, але, за його словами, ця тема "абсолютно точно перебуває на порядку денному".

  Крім того, представник Державного департаменту США підтвердив, що Джон Керрі і Сергій Лавров мають намір провести зустріч під час 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. "Зустріч державного секретаря з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим є продовженням діалогу, який у них триває останнім часом по телефону. Я очікую, що вони обговорять широке коло питань", - зазначив Джон Кірбі.

  Нагадаємо, Президент не виключає можливості проведення переговорів на Генасамблеї ООН про введення миротворців на Донбас.

  Попередній матеріал
  В Абу-Дабі покажуть фільм про депортацію кримських татар
  Наступний матеріал
  Польських школярів замість Петербурга завезли в окупований Крим
  Теги:
  Loading...