17tv.com.ua

Путін намагається заступитись за корупціонерів у ФІФА

  Ініціатор вторгнення до України та викрадач Надії Савченко і десятків інших людей додумався звинуватити США в "спробах поширити свою юрисдикцію на інші держави" та "у порушенні презумпції невинності чиновників ФІФА".

  Президент Росії Володимир Путін назвав арешт чиновників ФІФА у Швейцарії за запитом американської влади явною спробою поширити юрисдикцію США на інші держави і звинуватив США в порушенні презумпції невинності заарештованих, "Медуза".

  "Можна припустити, що хтось із них щось порушив, я не знаю, але вже точно до цього США не мають ніякого відношення", – заявив президент РФ. "Нас це не стосується. Але, природно, у мене з цього питання є своя думка", – зазначив верховода Кремля.

  Путін також стверджує, що розслідування справи про корупцію у ФІФА є спробою не допустити переобрання президента ФІФА Йозефа Блаттера. Путін виступив на підтримку Блаттера, заявивши, що на президента федерації чинили тиск "з метою заборонити проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії".

  27 травня з коментарем з приводу арештів чиновників ФІФА виступило міністерство закордонних справ Росії. Воно назвало ці арешти випадком "незаконного екстериторіального застосування американського законодавства". МЗС РФ зажадав від США "припинити спроби вершити суд далеко за межами своїх кордонів за своїми правовими нормами".

  У Швейцарії за запитом влади США 27 травня були заарештовані сім високопоставлених чиновників ФІФА. Всього у справі про корупцію проходять 14 осіб. Їм інкримінують вимагання, одержання хабарів, відмивання грошей та інші злочини. Серед викликаних на допит – російський Мутко, діючий міністр спорту в уряді Медведєва.

  Попередній матеріал
  До 1 жовтня у трьох військових частинах запустять систему комп'ютеризованої логістики - радник Порошенка
  Наступний матеріал
  Керівництво Нацгвардії повідомило, скільки бійців загинуло за час проведення АТО
  Теги:
  Loading...
  УЄФА хоче перенести вибори президента ФІФА на півроку

  УЄФА хоче перенести вибори президента ФІФА на півроку

  Через корупційний скандал у ФІФА відсторонили від роботи 11 чиновників

  Через корупційний скандал у ФІФА відсторонили від роботи 11 чиновників

  Подробиці корупційного скандалу у ФІФА

  Подробиці корупційного скандалу у ФІФА

  Міністра спорту Росії викликали на допит у справі про корупцію в ФІФА

  Міністра спорту Росії викликали на допит у справі про корупцію в ФІФА