5 канал

Призначення виборів у Кривому Розі не означає, що "Самопоміч" проголосує за держбюджет і Податковий кодекс – Щербина

Ухвалення закону про призначення позачергових виборів у Кривому Розі, ініційованого "Самопоміччю", не означає, що фракція підтримає проект закону про державний бюджет на наступний рік і новий Податковий кодекс.

"Я думаю, що голосування за Кривій Ріг – це вже була безвихідна ситуація для "Самопомочі", яка вже зобов’язана була дотиснути це питання, враховуючи ту кількість піару, розмов уже протягом місяця навколо ситуації в Кривому Розі", - заявив керівник проекту Insider Сергій Щербина в ефірі "5 каналу" в середу, 23 грудня.

На його думку, фракція задіяла всі механізми, аби це рішення було затверджене: "Разом із поведінкою Єгора Соболєва вчорашньою під парламентом… Але це зовсім не означає, що "Самопоміч" проголосує за бюджет, за податковий закон і все інше". 

Нагадаємо, сьогодні народні депутати підтримали законопроект про проведення позачергових виборів міського голови Кривого Рогу, ініційований фракцією "Самопоміч". 

Водночас чільник фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко після закінчення ради коаліції заявив, що сьогодні парламент проголосує за проект закону про Податковий кодекс, а завтра ухвалить законопроект про державний бюджет на 2016 рік. За його словами, з цих питань було досягнуто домовленостей.

Попередній матеріал
ГПУ не може розпочати заочний процес щодо Арбузова через відсутність рішення суду
Наступний матеріал
Засідання у справі Корбана знову перенесли
Loading...