ukrinform.ua

Прикро, коли звинувачені високопосадовці зводять рахунки з життям – помічник генпрокурора

Всередині коаліції є домовленість, що зміни до Кримінально-процесуального законодавства, зокрема щодо скасування норм, які передбачають заставу по низці злочинів, будуть розглянуті парламентом наступного пленарного тижня.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив старший помічник Генерального прокурора з особливих доручень Валерій Карпунцов.

 "Звичайно прикро, коли слідство по колишніх високопосадовцях доходить до логічного завершення і ці посадовці закінчують життя самогубством. Логічно було б, щоб держава оберігала таких людей шляхом утримання під вартою. Дивно виглядає і для суспільства, і має це негативні наслідки, коли таких осіб випускає суд під заставу, і потім ці люди закінчують життя самогубством, і відповідно, що по цих епізодах слідство зупиняється. Напевне краще таких людей утримувати під вартою до моменту закінчення слідства – це була би гарантія і їхньої безпеки. І про це вже говорять на законодавчому рівні давно, прокуратура ще в минулому році подавала для суб’єктів законодавчої ініціативи пропозиції, щодо скасування норм, які передбачають заставу по низці злочинів, таких як злочини проти держави, корупційні злочини, зараз є також ініціативи народних депутатів, я думаю, що найближчим часом зміни Кримінально-процесуального законодавства будуть прийняті", - заявив Карпунцов.

Помічник генпрокурора каже, що зміни до КПК розглянуть наступного тижня.

"Є домовленість всередині коаліції, що зміни до КПК на наступному пленарному тижні будуть розглядатися, будуть у порядку денному", - додав він.

Попередній матеріал
Вранці терористи обстріляли позиції "Азову" під Широкиним з мінометів - Шкіряк
Наступний матеріал
Боєць полку "Дніпро-1" загинув під час бойового завдання поблизу селища Піски

Підозрюваних у сепаратизмі викуповувати з СІЗО тепер не буде можливості - Карпунцов

Кримінальний кодекс заважає ГПУ розслідувати злочини режиму Януковича - Карпунцов

Попов не втік з України, він ознайомлюється з матеріалами справи щодо розгону Майдану - Карпунцов