5.ua

Прокуратура викликала на допит трьох заступників голів ВО "Свобода" на 16 жовтня

  Представники ВО "Свобода", у помешканнях яких напередодні проводилися обшуки, викликані до слідчого на допит на п'ятницю, 16 жовтня.

  Про це сьогодні, 13 жовтня, під час брифінгу повідомив начальник управлiння спецрозслiдувань Генеральної прокуратури України Сергiй Горбатюк.

  Він, зокрема, підкреслив, що спосіб перевірки інформації вибирає слідчий: "Способи є: і допит свідка, проведення експертизи, а також обшуки. У даному випадку слідчим було обрано для перевірки цієї інформації попереднє проведення обшуку, оскільки слідчий вважає, що саме такий порядок проведення слідчих дій дозволить йому ефективно перевірити наявну в ході слідства інформацію". 

  Горбатюк запевнив, що мотивація проведення обшуку в помешканнях екс-віце-прем'єр-міністра України Олександра Сича, нардепа Олега Панькевича та керівника партійного суду Ігоря Янківа була викликана тим, що вони приховували інформацію щодо свого перебування 20 лютого в готелі "Україна", під час трагічних подій на Майдані. 

  "Після проведення обшуку ці особи викликані до слідчого для допиту. У зв’язку із цим, хотів би звернутися до представників ВО "Свобода", щоби не політизувати це питання, а прийти до слідчого і дати відповіді на ті питання, які слідчий запитає з метою перевірки інформації", - сказав він.

  Нагадаємо, у понеділок співробітники СБУ проводили обшуки в квартирах трьох заступників голів ВО "Свобода": екс-віце-прем'єр-міністра України Олександра Сича, нардепа Олега Панькевича та керівника партійного суду Ігоря Янківа.

  Попередній матеріал
  У Мукачевому невідомі обстріляли торговий центр із гранатомету - МВС
  Наступний матеріал
  Бан Кі-мун готовий збільшити присутність ООН на Сході України
  Теги:
  Loading...