Петро Порошенко 5.ua

Проект децентралізації підтримали абсолютною більшістю голосів: Президент підпише документ наступного тижня

  Конституційна комісія підтримала зміни до Основного закону в частині децентралізації абсолютною більшістю голосів. Президент України підпише документ уже наступного тижня.

  Про це Петро Порошенко заявив сьогодні, 26 квітня, під час засідання Конституційної комісії. "Дуже важливо було мені почути від голови Верховної Ради інформацію, що абсолютною більшістю голосів комісія підтримала цей варіант (змін до Конституції щодо децентралізації – Ред.)", - зауважив глава Держави.

  Президент також зазначив, що йому знадобиться декілька днів, щоб ознайомитися із внесеними в проект децентралізації правками, щоб його підписати: "Важливо, що я не вивіряв кожну букву. І мені буде потрібно декілька днів, і я обіцяю вам, що скористаюся цими святковими конституційними днями для того, щоб уважно вивчити проект".

  Водночас він наголосив, що вважає доопрацьований варіант більш удосконаленим і демократичним, а також таким, що заслуговує підтримки: "Той факт, що я зараз висловлюю позицію щодо схвалення, є запорукою того, що або повністю, або в значній частині я підтримаю і запропоную парламенту на розгляд той варіант, який вами напрацьований, розглянути, проголосувати і спрямувати до Конституційного суду".

  Глава держави підкреслив: "Я це сприймаю як свій варіант. По-перше, я поставлю під ним підпис, а по-друге, він базується на тому варіанті, що був рік тому запропонований, але він кращий, він досконаліший, демократичніший, бо пройшов це обговорення".

  Нагадаємо, Конституційна комісія затвердила проект децентралізації з урахуванням пропозицій Венеціанської комісії. 

  Попередній матеріал
  Греція вимагає від Німеччини грошову компенсацію за Першу світову війну
  Наступний матеріал
  Випускникам Національного університету оборони вручили дипломи
  Теги:
  Loading...