фото АПУ

Президент звернувся до депутатів: Доля безвізового режиму – у ваших руках

  Петро Порошенко закликав депутатів ВРУ з відповідальністю поставитися до завтрашнього розгляду пакету законопроектів, від прийняття якого залежить лібералізація візового режиму для України з боку ЄС.

  У відеозверненні глава держави зазначив: "У четвер у Верховній Раді – надзвичайно важливий день. Від коефіцієнту корисної дії, який продемонструють депутати, повною мірою залежить, чи отримають громадяни України можливість відвідувати країни Євросоюзу без віз вже у 2016 році".

  Президент нагадав, що цієї весни на саміті "Східного партнерства" у Ризі йому вдалося добитися політичного рішення Євросоюзу про надання Україні безвізового режиму. Вчора під час телефонної бесіди Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер підтвердив цю перспективу.

  "Завтрашні голосування за цілу низку законопроектів означатимуть, що Україна зробила "домашнє завдання", виконала технічні умови і досягла критеріїв для запровадження безвізового режиму. Тому закликаю народних обранців з особливою відповідальністю поставитися до цієї місії, бо доля безвізового режиму – абсолютно в ваших руках, шановні депутати", – заявив Президент. Він адресував це звернення не лише членам парламентської коаліції, а усім народним обранцям.

  Сьогодні ж прем’єр-міністр Арсеній Яценюк висловив надію, що нардепи ухвалять на засіданні ВР у четвер закони, необхідні для запровадження безвізового режиму між Україною і ЄС.

  Попередній матеріал
  Експерт щодо обстрілу кабінету Шокіна: В Україні розхитують інституцію Генпрокуратури
  Наступний матеріал
  Жебрівський хоче об'єднати шахти Донеччини в єдину компанію
  Теги:
  Loading...