порошенко підписав
publicist.in.ua

Президент затвердив Закон про чисельність ЗСУ до 250 тис. осіб

  Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про численність Збройних Сил України", який був ухвалений Верховною Радою 5 березня 2015 року.

  Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Президента України Петра Порошенка.

  "Законом №235-VIII затверджено чисельність ЗСУ у кількості, яка не перевищує 250 тис. осіб, у тому числі 204 тис. військовослужбовців. В особливий період чисельність Збройних Сил збільшується на кількість особового складу, призваного на військову службу на виконання нормативних актів про мобілізацію", - повідомила прес-служба Президента.

  У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що з метою забезпечення виконання ЗСУ функцій щодо оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності є необхідність правового врегулювання чисельності армії. Раніше ВР затвердила чисельність Збройних Сил у межах 184 тис. осіб.

  "Однак з початком особливого періоду, враховуючи загрози національній безпеці України у воєнній сфері, у ЗСУ формуються 2 управління оперативних командувань, 11 бригад, 4 полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот та 13 взводів різного призначення", - повідомляє сайт Президента.  

  Для своєчасного розгортання визначеного угруповання військ необхідно утримувати ЗСУ в чисельності 250 тисяч осіб.

  Попередній матеріал
  У столиці ліквідують єдину службу з ремонту комунального транспорту
  Наступний матеріал
  На Львівщині горів палац Бадені

  Усі воєнізовані формування, які не мають відношення до ЗСУ або правоохоронних органів, мають бути роззброєні - глава СБУ

  На харчування бійців ЗСУ не вистачає майже 700 млн грн - Міноборони

  У квітні чисельність української армії збільшиться до 250 тисяч - Полторак

  Яценюк хоче збільшити чисельність українського війська до 250 тисяч осіб