закон україни 5.ua

Президент затвердив посилення захисту біженців та осіб, які потребують захисту

  Посвідчення біженця оформляється і видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття рішення про визнання іноземця або особи без громадянства біженцем в Україні

  Президент України Петро Порошенко підписав один із законів з "безвізового пакету", який посилює захист біженців. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "Законом України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" визначається порядок регулювання суспільних відносин у сфері визнання особи біженцем, особою, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, втрати та позбавлення цього статусу, а також встановлення правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового захисту і яким надано тимчасовий захист в Україні", - зазначається в повідомленні.

  Відповідно до закону, посвідчення біженця оформляється і видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття рішення про визнання іноземця або особи без громадянства біженцем в Україні.

  Державна міграційна служба України згідно з документом має повноваження, у випадку виявлення описок у рішеннях про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, прийнятих у тому числі до набрання чинності цим законом, приймати рішення про внесення виправлень до вказаних рішень. Це дасть змогу забезпечити права осіб, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту в Україні, при наданні відповідних підтверджувальних документів або логічної письмової аргументації, на документування із правильними установчими даними.

  Нагадаємо, закон "Про внесення змін до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" був прийнятий Верховною Радою 4 лютого 2016 року.

  Нагадаємо, центральноєвропейські країни готові закрити кордони з Грецією, щоб припинити наплив біженців.

  Попередній матеріал
  Сьогодні судитимуть главу Цивільного корпусу "Азов-Крим"
  Наступний матеріал
  В Україні відсьогодні запрацювало перше військове радіо "Армія FM"
  Теги:
  Loading...

  Папа Римський Франциск закликав усіляко допомагати біженцям

  Грузія буде надавати біженцям притулок на один рік

  Європол: Нелегальне доправлення мігрантів в Європу - це стрімко зростаючий мультимільярдний бізнес

  Європол відкрив центр боротьби із незаконним перевезенням мігрантів