president.gov.ua

Президент затвердив нову Концепцію безпеки і оборони України

  Метою реформування визначено формування та підтримання спроможностей, що дасть змогу гарантовано забезпечити адекватне реагування на загрози нацбезпеці України

  Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО "Про Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України", повідомляє прес-служба глави держави.

  Основною метою реформування визначено формування та підтримання спроможностей, що дасть змогу гарантовано забезпечити адекватне реагування на загрози нацбезпеці України, раціонально використовуючи наявні в держави можливості і ресурси.

  Згідно з документом, найбільш актуальними у середньостроковій перспективі залишатимуться, зокрема, загроза агресивних дій Росії для виснаження української економіки і підриву суспільно-політичної стабільності з метою знищення України і захоплення її території, застосування воєнної сили, а також технологій гібридної війни; тимчасова окупація РФ території Криму та подальші дії щодо дестабілізації обстановки у Балто-Чорноморсько-Каспійському регіоні.

  РНБО доручила Кабінету Міністрів забезпечити розроблення та внесення законопроектів, спрямованих на реалізацію положень цієї Концепції.

  Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак заявляв, що до кінця 2020 року українська армія буде повністю реформована.

  Попередній матеріал
  Турецька поліція оприлюднила ім'я терористки, що підірвала себе в Анкарі
  Наступний матеріал
  Вінницькі волонтери ремонтують п'яту автівку для бійців
  Теги:
  Loading...

  Генпрокуратура оголосила 96 росіянам про підозру у вчиненні злочинів проти нацбезпеки України

  Прокуратура направила до суду близько тисячі обвинувачень у злочинах проти нацбезпеки України

  Мінкультури оприлюднило список з 14 осіб, які становлять загрозу для нацбезпеки

  РНБО затвердила Стратегію нацбезпеки України до 2020 року