фото АПУ

Президент запровадив рішення РНБО про військово-технічну співпрацю з низкою країн

  Президент підписав указ про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 грудня 2015 року "Про внесення зміни до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2015 року "Про військово-технічне співробітництво України з окремими державами".

  Відповідний указ оприлюднено на його офіційному сайті. Щоправда, про що саме йдеться, невідомо. Сам текст документа таємний. Чинності він набуває сьогодні. Контролюватиме виконання указу секретар РНБО Олександр Турчинов.

  "Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 грудня 2015 року "Про внесення зміни до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2015 року "Про військово-технічне співробітництво України з окремими державами" (додається, таємно)", - йдеться в указі.

  Нагадаємо, 2 грудня Порошенко увів у дію рішення РНБОУ щодо оборонного бюджету на 2016 рік. РНБО пропонує Кабміну передбачити в держбюджеті на 2016 рік видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України в обсязі 5% від валового внутрішнього продукту для сектору безпеки й оборони.

  Попередній матеріал
  Міноборони: у відомстві розглянули пропозицію Президента щодо збільшення грошового забезпечення військових
  Наступний матеріал
  Рада звернулася до парламентів інших держав щодо продовження санкцій проти Росії
  Теги:
  Loading...