1tv.com.ua

Президент: Я не буду вести переговори з бойовиками, як цього хоче Росія

  Президент України Петро Порошенко відкидає можливість ведення прямих переговорів між українською владою та бойовиками Донбасу.

  "Я не буду вести переговори, як радять деякі доморощені політикани, з представниками бойовиків, як цього хоче Росія", - сказав Порошенко в інтерв'ю Мирославі Гонгадзе, передає ЛІГА.net.

  За словами Президента, прямі переговори дозволили б Росії називати бойові дії на Сході України громадянською війною. "Що намагалися нам нав'язати? Сядьте з Захарченко за один стіл, а ми зі сторони будемо спостерігати і іноді вам радити. Ні. Так чому я зайняв таку принципову позицію? Це спотворює події в Україні, тому що це не внутрішній конфлікт, і я не буду вести переговори з лідерами бойовиків і ватажками терористів тільки тому, що це буде визнання того, що хоче Росія - це громадянська війна в Україні, і Росія тут не при чому. Ні, це агресія Російської Федерації проти вільної європейської України", - наголосив Порошенко.

  Він також заявив, що наприкінці своєї каденції хоче бачити в Україні мир та повернення окупованих територій. Окрім цього, Президент в інтерв'ю заявив про прагнення до зменшення корупції та підвищення рівня життя українців.

  Попередній матеріал
  Боротьба з "санкційними" товарами в РФ не стихає: "під ніж" ідуть добавки для спортсменів та шуби
  Наступний матеріал
  Японці придумали, як захистити клавіатуру від кота