president.gov.ua

Президент вимагає обрання членів Нацагентства для протидії корупції

Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками комісії з обрання членів Національної агенції з питань протидії корупції

Глава держави закликав представників комісії проголосувати та призначити двох членів НАЗК, оскільки це залишається останньою невиконаною вимогою для запровадження Європейським Союзом безвізового режиму, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко нагадав, що Україна 7 років йде до запровадження безвізового режиму Європейським Союзом. І нині Українська держава в безвізовому питанні має підтримку Європейської Комісії.

"Вони нам довіряють. І принципова позиція – не підірвати цю довіру", - зазначив Президент.

Утім до ранку прогресу не досягли. Нічне засідання конкурсної комісії, яка має обрати іще двох членів Національного агентства з питань запобігання корупції завершилося безрезультатно.

Оголосили перерву до 12:00. Під час засідання в Мін'юсті обговорювали 9 кандидатів, проте жоден із них не набрав потрібних 6 голосів. Не мало результату й повторне голосування.

О 2:00 члени комісії оголосили перерву. Натепер Нацагенція протидії корупції має двох членів, яких обрали раніше. Загалом їх має бути п'ять, але для функціонування агенції достатньо і чотирьох.

Як повідомляв 5.ua, Порошенко підписав закон про електронне декларування. Закон про електронне декларування необхідний для отримання безвізового режиму з ЄС.

Попередній матеріал
Порошенко підписав закон про електронне декларування
Наступний матеріал
Бойовики двічі намагалися проникнути на територію, підконтрольну силам АТО - штаб
Теги:
Loading...

Порошенко підписав закон про електронне декларування

Представник Мін'юсту: 109 кандидатів претендують на останні дві вакантні посади у Нацагентстві з протидії корупції

Експерт: Нацагентство з протидії корупції - це "зброя масового ураження"