указ президента president.gov.ua

Президент ввів у дію рішення РНБО, яким європейських журналістів виключено з санкційного списку

  Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 вересня, згідно з яким з списку санкцій України виключені європейські журналісти.

  "Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 вересня 2015 року "Про внесення змін у додаток 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій )", - йдеться в указі глави держави від 18 вересня.

  Цим рішенням внесено зміни до додатка 1 до рішення РНБО від 2 вересня 2015 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", введеного в дію Указом Президента України від 16 вересня 2015 року №549.

  Указ набирає чинності з дня опублікування.

  Таким чином із санкційного списку виключені журналісти британської телерадіокомпанії BBC Стів Росенберг, Емма Уеллс та Антон Чічеров, журналісти іспанських газет "Quatro", "Pais", "El Confidencial" Антоніо Хосе Памплієга Родрігєс та Мануель Ангель Састре, журналіст, публіцист німецьких газет "Die Zeit", "Frankfurter Allgemeine" Міхаель Рутц.

  Нагадаємо, 17 вересня Президент України доручив Раді національної безпеки й оборони вилучити прізвища журналістів ВВС зі списку санкцій.

  Попередній матеріал
  Ісламісти вербують біженців у Німеччині – контррозвідка ФРН
  Наступний матеріал
  Менеджери Коломойського досі ведуть операційну діяльність в "Укрнафті" – Лещенко
  Теги:
  Loading...