фото Twitter / АПУ

Президент України прийняв запрошення відвідати Туреччину

  Реджеп Таїп Ердоган запросив Петра Порошенка до Туреччини.

  Президент України Петро Порошенко на початку наступного року відвідає з візитом Турецьку Республіку. Про це глава держави повідомив журналістам після переговорів з Реджепом Таїпом Ердоганом, передає прес-служба АПУ. «Ми чекаємо від цього візиту прориву. Буде продемонстрована низка напрацювань в питаннях економічного, політичного та безпекового співробітництва», – відзначив очільник Туреччини.

  За словами Петра Порошенка, під час зустрічі, яка відбулася на полях Конференції з питань зміни клімату у Парижі, Ердоган повідомив подробиці порушення повітряного простору Туреччини російським літаком СУ-24. Петро Порошенко, у свою чергу, проінформував про розвиток російсько-українського протистояння на Донбасі.

  Президенти України та Туреччини відзначили, що ніколи не визнають анексії українського Криму російськими агресорами. Петро Порошенко та Реджеп Ердоган засудили порушення фундаментальних прав та свобод українців, кримських татар та інших мешканців Криму з боку окупаційної російської «влади».

  Співрозмовники також домовилися про активізацію торгівельно-економічної співпраці України та Туреччини. Серед іншого було досягнуто домовленості про проведення десятого засідання Міжурядової українсько-турецької комісії з торгівельно-економічного співробітництва.

  Попередній матеріал
  В Одесі активісти заблокували слідчий ізолятор, де нині перебувають фігуранти у справі заворушень 2 травня
  Наступний матеріал
  Геращенко: У Києві на великому хабарі затримали екс-прокурора – родича Ківалова
  Теги:
  Loading...