Президент: Участь експертів Венеціанської комісії пришвидшить роботу Конституційної комісії

  Україна зацікавлена в участі експертів Венеціанської комісії у роботі Конституційної комісії від самого її початку.

  Таку заяву зробив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом у Києві.

  Глава держави наголосив, що участь експертів Венеціанської комісії пришвидшить роботу Конституційної комісії та забезпечить прозорість процедур.

  Зі свого боку, Генеральний секретар Ради Європи дав високу оцінку демократичним змінам, які відбуваються в Україні протягом останнього року. Під час зустрічі  обговорили і ситуацію на Донбасі. Зокрема, виконання Мінських домовленостей.

  Петро Порошенко попросив сприяти звільненню всіх заручників, зокрема й тих, що утримуються в Росії: режисера Олега Сенцова та льотчиці Надії Савченко. Також Петро Порошенко повідомив, що Україна робить все, щоб встановити мир на Сході країни. Про це, з його слів, свідчать зміни до законодавства, схвалені напередодні парламентом.

  "Зміни у законодавство передбачають, що ці закони наберуть чинності одразу після проведення виборів, оскільки за їх підсумками ми отримаємо законно обраних представників Донецької та Луганської областей, з якими ми визначатимемо майбутнє цього регіону. І друге, що дуже нервує Росію, – ми вимагаємо, щоб ці вибори були вільними та чесними і відповідали міжнародним стандартам", - сказав Порошенко.

  Попередній матеріал
  Opel і Chevrolet йдуть з російського авторинку, завод GM у Санкт-Петербурзі законсервують
  Наступний матеріал
  Цього року ЖКП може зрости на 58% - Мінрегіонбуд

  Україна врахує зауваження Венеціанської комісії, але люстрацію не призупинятиме - Петренко

  Венеційська комісія пропонує Україні створити ефективну систему очищення влади - експерт

  Венеційська комісія: закон про люстрацію потрібно доопрацювати

  Венеційська комісія допоможе доопрацювати закон про люстрацію