5.ua

Президент у прямому ефірі підписав закон про Державне бюро розслідувань

  Такий крок Петро Порошенко зробив під час своєї першої прес-конференції у 2016 році.

  Відповідаючи на запитання журналіста щодо недоліків у антикорупційних діях ГПУ, зокрема щодо представників режиму Януковича, Президент серед іншого пояснив: "Сьогодні, відповідно до українського законодавства, розслідування справ по корупції входить до виключної компетенції антикорупційного бюро і спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Залишилося ще одне питання – а решта слідства, яка залишається в прокуратурі? Верховна Рада проголосувала закон про Державне бюро розслідувань".

  Петро Порошенко додав: "Незважаючи на те, що у мене є певні зауваження до цього процесу, закон про Державне бюро розслідувань надійшов мені на підпис. Я підписую цей закон, і цим самим ми розпочинаємо процес, що і слідства у прокуратурі вже не буде. Прокуратура буде обмежена лише представництвом інтересів держави в суді".

  Також на нашому сайті ви можете ознайомитись із повним відеозаписом та текстом промови глави держави.

  Нагадаємо, попередня велика прес-конференція глави держави для преси відбулася у червні минулого року і зосереджувалася на підсумках першого року президентства Петра Порошенка. Спілкування з журналістами на ґанку Адміністрації тривало майже дві години. Говорили про внутрішню політику, війну на Донбасі, відповідальність чиновників та багато іншого.

  Попередній матеріал
  Терористи стріляли з мінометів, попри домовленості суворо дотримуватися "режиму повної тиші"
  Наступний матеріал
  Помер один з улюблених акторів Британії Алан Рікман
  Теги:
  Loading...