5 канал

Президент спілкується з родиною Савченко - радник глави держави

Питання Надії Савченко було завжди в центрі уваги Петра Порошенка

Минулого тижня Президент України Петро Порошенко мав зустріч в АПУ з мамою Надії Савченко, де мав можливість сказати багато важливих речей. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив радник Президента України Петра Порошенка Олег Медведєв.

"Питання Надії Савченко було завжди в центрі уваги Президента, насамперед, у його дипломатичних контактах. Не було за цей час жодного закордонного візиту, жодної більш-менш значущої дипломатичної зустрічі по лінії України з європейськими країнами і Сполученими Штатами, де б це питання не ставилося", - сказав він.

Медведєв додав: "Зараз дуже багато охочих з боку різних політичних сил використати цю історію в якихось своїх політичних інтересах, заробити якийсь політичний капітал, тому лунають різні екзотичні пропозиції, різні екзотичні плани, як це краще зробити, і вони також, я думаю, не сприяють процесу звільнення".

На думку радника Президента України, "чим більше ми будемо публічно говорити про різні схеми і комбінації", тим менше шансів на те, обмін Надії завершиться успіхом.

Медведєв також зазначив, що Порошенко спілкується з родиною української льотчиці. "Як виявилося, що цього листа Президент не писав, це не означає, що він не комунікує з родиною. Я можу сказати, що минулого тижня у Президента була тривала зустріч з мамою Надії Савченко. Вони зустрічалися в Адміністрації Президента, і думаю, що у Петра Олексійовича була можливість мамі Надії сказати дуже багато важливих речей".

Нагадаємо, сьогодні Надія Савченко оголосила про припинення сухого голодування.

Попередній матеріал
Столичний суд посилив запобіжний захід для водія "шаленого BMW"
Наступний матеріал
У Вінниці встановили меморіальну дошку Герою Небесної сотні
Теги:
Loading...

Україна просить Німеччину направити лікарів до Савченко в Росію - посол

Могеріні закликала негайно звільнити Надію Савченко: "Це буде дотримання зобов'язань, які взяла на себе Москва"

Журналістка прокоментувала останні події під СІЗО, де перебуває Савченко

Українські лікарі досі не отримали дозвіл оглянути Савченко - МЗС

Понад 20 міністерств закордонних справ і глав МЗС різних країн світу звернулись до Росії з вимогою звільнити Савченко - Макеєв

5 канал - трансляція наживо