president.gov.ua

Президент: Сенцов – це шістдесятник сучасності

  Президент України Петро Порошенко на ювілейному перегляді фільму "Тіні забутих предків" у своїй промові згадав про ув’язненого Росією українського режисера.

  У своїй промові з нагоди ювілею виходу фільму Сергія Параджанова  глава держави згадав сучасних українських митців, зокрема Мирослава Слабошпицький і Леся Саніна, і висловив впевненість в нових успіхах українського кіно, повідомляє сайт Президента.

  За переконанням Порошенка, в українському творчому середовищі існує традиція патріотизму і солідарності: "Особлива вдячність усім, хто в Україні і поза її межами виявляє солідарність з Олегом Сенцовим. Акції за його визволення, організовані по всьому світу, свідчать про міцну підтримку позиції України у боротьбі проти російської агресії", - сказав він.

  Глава країни підкреслив: "Олег Сенцов – це шістдесятник сучасності, в’язень сумління. Як і вони, навіть у тюрмі не зрадив своїм поглядам, своєму серцю і своїй Україні".

  Порошенко також акцентував увагу на важливості розвитку національного кіномистецтва і просування української культури за кордоном. За його словами, вона є надзвичайно важливим напрямком в інтеграції України до європейського співтовариства. Президент запевнив присутніх у своїй підтримці українському кінематографу. 

  Крім того, Петро Порошенко подякував митцям, які організовують культурні заходи для підтримки українських військовослужбовців, а також мирних мешканців у зоні АТО.

  Нагадаємо, учора захист українського режисера Олега Сенцова, якого у РФ засудили до 20 років колонії, оскаржував вирок у Верховному суді Росії. 

  Попередній матеріал
  Очільник Донеччини: Потреби в Мінську-3 немає, оскільки не виконані попередні домовленості
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Україні стартує передвиборча кампанія
  Теги:
  Loading...