фото АПУ

Президент розповів, чого Україна чекає від західних партнерів

  "Мета санкцій проти країни-агресора - змусити його вивести свої війська та виконати інші свої зобов'язання" - заявив Петро Порошенко.

  В інтерв'ю французькому виданню Liberation Петро Порошенко розповів, чого чекає Україна від Заходу. Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

  Голова держави одразу зауважив про необхідність солідарності Європи з Україною. "Це у нас є", - заявив Порошенко. Другим пунктом він назвав єдність країн Заходу, оскільки нинішні дії з боку Росії - є грубим порушенням міжнародного права та загрожують глобальній безпеці. Далі Президент відзначив необхідність фінансування реформ, і при цьому запевнив, що українці готові проводити усі необхідні реформи.

  Четвертим пунктом Порошенко назвав санкції проти країни-агресора. "Потрібен механізм, який здатний мотивувати агресора виконувати своє зобов'язання. Це санкції! Їх мета не карати когось. Їх мета тиснути на агресора і змусити його вивести свої війська та виконати інші свої зобов'язання", - заявив він. Також голова держави додав, що Україна потребує допомоги і координації з Заходом щодо реалізації мирного плану згідно з Мінськими домовленостями.

  Попередній матеріал
  Фідель Кастро в день свого 89-річчя розкритикував США за ембарго
  Наступний матеріал
  Тандіт: Всього з неволі терористів звільнено 2852 людини, ще 172 лишаються у заручниках