president.gov.ua

Президент розпорядився залучити автора петиції про право на зброю до роботи Конституційної комісії

  Президент України Петро Порошенко розглянув три електронні петиції, які зібрали більше 25 тисяч підписів українців.

  На сайті Президента опубліковані відповіді на петиції з пропозиціями введення загального права власності на зброю, призначення Міхеіла Саакашвілі прем'єр-міністром та скасування податків та митних платежів на імпорт автомобілів.

  Президент ініціював розгляд Конституційною комісією питання щодо введення права на володіння зброєю. До роботи буде залучено автора петиції, голову ВГО "Українська асоціація власників зброї" Георгія Учайкіна, йдеться у відповіді на петицію.

  У питанні про призначення Саакашвілі прем'єр-міністром Президент послався на те, що для цього потрібні відставка чинного прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та особиста згода Саакашвілі. "Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію. Актуальність питання просування реформ в Україні підтверджується великою кількістю осіб, які підписали петицію", - зазначив Порошенко.

  Розглянувши петицію "Скасування розмитнення і акцизного податку на імпорт авто", Президент доручив прем'єр-міністру Яценюку "забезпечити комплексне та ґрунтовне опрацювання центральними органами виконавчої влади зазначеної проблеми та за підсумками цієї роботи ухвалити необхідні рішення". Окрім того, глава держави додав, що низка заходів щодо зниження податкового навантаження на ввезення автомобілів уже ухвалена: зокрема, скасовано спеціальне мито, а з 2016 року заплановано скасування додаткового імпортного збору.

  Розгляд електронних петицій відбувається відповідно до статті 40 Конституції України та статті 231 Закону України "Про звернення громадян". Нагадаємо, раніше заступник глави адміністрації Президента України Дмитро Шимків повідомив, що під час обробки інформації про підписи було виявлено так званих "ботів", які намагалися "накручувати" кількість підписів, але це не стало на заваді процесу розгляду петицій.

  Попередній матеріал
  У "Борисполі" прикордонники затримали снайпера з Ірану
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі суддю упіймали на хабарі у 30 тис. грн
  Теги:
  Loading...