president.gov.ua

Президент просить Раду пришвидшити отримання Україною безвізового режиму

  Депутати мають підтримати запропоновані Порошенком та єврокомісарами зміни до скандального закону про декларування майна

  Пришвидшити отримання Україною безвізового режиму та знайти вихід із політичної кризи просить Президент Петро Порошенко Верховну Раду. Про це він заявив під час зустрічі з головами парламентських фракцій.

  Зокрема, глава держави просить депутатів підтримати на засіданні у вівторок, 15 березня, запропоновані ним та єврокомісарами зміни до скандального Закону про декларування майна високопосадовців. Цей документ усуне останню перепону для безвізового режиму для українців у країнах Євросоюзу.

  Президент також закликав народних депутатів проголосувати законопроект щодо спецконфіскацій. Його ухвалення дозволить розблокувати та повернути в Україну майже півтора мільярди доларів. Тож президент певен, що усі політичні сили мають знайти компроміс та дійти згоди у вирішенні політичної кризи.

  Нагадаємо, раніше сьогодні спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що протягом цього пленарного тижня народні депутати повинні узгодити всі питання, що стосуються безвізового пакету законів.

  Попередній матеріал
  Нарада Порошенка з главами фракцій триває уже третю годину
  Наступний матеріал
  "Динамо" готується дати бій "Манчестер Сіті"
  Теги:
  Loading...

  Для безвізового режиму з Україною згода всіх країн не потрібна - представництво ЄС в Україні

  Спікер парламенту: Цього тижня ВР має остаточно вирішити питання безвізового режиму

  Безвізовий режим: Порошенко з Юнкером узгодили подальші кроки

  Європейська комісія не поспішає із безвізовим режимом для громадян України

  Україна не втратила шанс отримати цього року безвізовий режим з ЄС – представник МЗС

  5 канал - трансляція наживо