nbnews.com.ua

Президент підписав закон, що регламентує діяльність і повноваження Нацгвардії

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Відповідний закон був прийнятий українським парламентом 24 грудня 2015 року.

  Закон уточнює правові засади діяльності та повноваження Національної гвардії України, регламентує організацію, порядок несення служби підрозділів Нацгвардії та їх взаємодію з правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування та Міністерством оборони України. Він також регламентує чисельність Національної гвардії України.

  Відповідно до Закону, Командувач Нацгвардії України призначається на посаду Президентом за поданням міністра внутрішніх справ України та звільняється з посади також главою держави.

  Крім того, Закон надає право іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України у добровільному порядку (за контрактом), проходити військову службу в Національній гвардії України. Ці випадки регламентуються Законом України "Про військовий обов'язок і військову службу".

  Нагадаємо, напередодні Президент підписав одразу низку законів. Зокрема, скасував додатковий імпортний збір. Його запроваджували тимчасово на початку цього року через погіршення платіжного балансу країни.

  Попередній матеріал
  Армія Іраку взяла під свій контроль комплекс урядових будівель у Рамаді
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: з початку доби бойовики 22 рази обстріляли українські позиції
  Теги:
  Loading...