president.gov.ua

Президент підписав закон про створення Нацагентства з розшуку корупційних активів

  Президент України Петро Порошенко підписав закон про Національне агентство з питань розшуку активів, одержаних від корупційних та інших злочинів.

  Відповідне повідомлення опублікувала прес-служба глави держави.

  Таким чином затверджено створення в Україні Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Воно повинно розпочати свою роботу протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом.

  Документом передбачено механізм розшуку активів, які підлягають арешту, їх повернення та управління арештованими активами, а також визначення правових засад організації та діяльності окремого незалежного органу, відповідального за провадження такої діяльності.

  "Основними завданнями Національного агентства, зокрема, будуть проведення аналізу статистичних даних, результатів досліджень та іншої інформації стосовно виявлення, розшуку та управління активами; здійснення заходів із виявлення, розшуку, оцінки активів, за зверненням слідчого, прокурора, суду (слідчого судді); ведення Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні", - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила закон про Національне агентство з управління корупційним майном 10 листопада. 

  Попередній матеріал
  На Донеччині прикордонники спіймали бойовика
  Наступний матеріал
  В Афганістані внаслідок атаки талібів загинуло щонайменше дев'ять осіб