Президент підписав закон про отримання Україною 1,8 млрд від ЄС

  Президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію меморандуму щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу в сумі до 1,8 млрд євро.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Як зазначають у прес-службі, відповідний закон №538-VIII був проголосований Верховною Радою 18 червня 2015 року.

  Нагадаємо, що відповідний Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Євросоюзом щодо отримання Україною макрофінансової допомоги ЄС був підписаний 22 травня 2015 року в Ризі і набирає чинності з дати отримання ЄС офіційного письмового повідомлення від України про виконання всіх внутрішньодержавних процедур, передбачених законодавством України.

  Як повідомлялося, новий пакет гуманітарної допомоги виділить ЄС Україні. Для постраждалих під час конфлікту на Донбасі виділять 15 млн євро. Відповідне рішення озвучив єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового управління Христос Стіліанідес. Передусім, підтримка призначена для людей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

  Попередній матеріал
  За добу в зоні АТО обійшлося без загиблих – Лисенко
  Наступний матеріал
  На Луганщині ситуація стабільна, а на Маріупольському напрямку – загострилася – Лисенко