president.gov.ua

Президент підписав Закон про іномовлення

    Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про систему іномовлення України", який був ухвалений Верховною Радою 8 грудня 2015 року.

    Про це йдеться на сайті глави держави. "Сьогодні в умовах гібридної війни це питання виживання нашої країни, питання ефективної протидії пропагандистській роботі, яку здійснюють проти нашої країни, витрачаючи десятки і сотні мільйонів, пропагандисти країни-агресора", - зазначив Порошенко.

    За словами Президента, головним критерієм роботи іномовлення має бути об'єктивність подачі інформації про ситуацію в Україні - впровадження реформ, оборонну політику держави.

    "Саме це має бути критерієм ефективності інформаційної політики. Ми не маємо копіювати пропагандистські методи країни-агресора. Навпаки - наші журналісти мають доносити правду про війну в Україні і тим самим завойовувати довіру на відміну від пропагандистів", - наголосив він.

    У свою чергу, міністр інформаційної політики Юрій Стець запевнив главу держави, що за два місяці буде завершено реформу іномовлення в Україні. "Про Україну мають знати не тільки як про країну, в якій зараз є велика кількість проблем, а й про її історію, культуру, привабливість, хороший інвестиційний клімат, можливості туризму і про те, що тут живуть добрі і хороші люди", - сказав він.

    Президент також відзначив необхідність відновлення українського мовлення у звільнених від окупації районах Донбасу, донесення правди про ситуацію на окупованій  території та побудову для цього відповідної інформаційної мережі.

    Як повідомляв 5.ua, напередодні Порошенко підписав Закон про роздержавлення друкованих ЗМІ.

    Попередній матеріал
    Штаб АТО опублікував свідчення присутності бойовиків у Комінтерновому
    Наступний матеріал
    МЗС України вимагає від Росії припинити переслідувати кримських татар
    Теги:
    Loading...