Дзеркало тижня

Президент підписав закон про допуск військ НАТО на територію України

  Законом передбачається допуск до 2500 військовослужбовців і бойової техніки збройних сил США та інших країн-членів НАТО та держав-учасниць програми "Партнерство заради миру" для участі у багатонаціональних навчаннях.

  Як інформує президентська прес-служба, сьогодні Петро Порошенко підписав Закон № 786-VIII, яким схвалюється рішення від 6 листопада поточного року "Про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у для участі у багатонаціональному навчанні".

  Згідно з відповідним указом Президента від 6 листопада 2015 року, на територію нашої держави допускаються для участі у багатонаціональному навчанні у листопаді-грудні 2015 року на строк до 61 доби підрозділи збройних сил Сполучених Штатів Америки, інших країн-членів НАТО та держав-учасниць програми "Партнерство заради миру". Йдеться про близько 2500 військовослужбовців з озброєнням та бойовою технікою.

  Закон ухвалено на виконання процедур, визначених Конституцією України. Він набирає чинності з дня його опублікування, зазначили у прес-службі.

  Нагадаємо, 12 листопада парламент прийняв проект закону №3428 "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів Збройних сил інших держав на територію України для участі в багатонаціональному навчанні". За відповідне рішення проголосувало 238 народних депутатів.

  Попередній матеріал
  Росія вперше застосувала у Сирії стратегічні бомбардувальники
  Наступний матеріал
  Тристороння контактна група у Мінську констатує погіршення ситуації на Донбасі