president.gov.ua

Президент обговорив з комісаром ЄС конституційну, антикорупційну та судову реформи

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч з комісаром ЄС з питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Вєрою Юровою.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Президент України та Комісар ЄС детально обговорили стан впровадження реформ в України, зокрема конституційної, антикорупційної та судової. Глава держави запевнив, що рішуче налаштований на проведення конституційної реформи, зокрема, щодо радикальних змін у судовій системі.

  У свою чергу Вєра Юрова позитивно оцінила останні кроки української влади у впровадженні антикорупційної політики, зокрема створення Національного антикорупційного бюро.

  Глава держави підкреслив важливість проведення майбутніх місцевих виборів в Україні та окремо відзначив роль жінок у процесах прийняття рішень та виборах. "Ми повністю підтримуємо зусилля Європейського Союзу у формуванні нового бачення і перспективи розширення прав та можливостей жінок як фактор, який створює умови для сталого розвитку з урахуванням нових тенденцій у світі", – зазначив Президент.

  Нагадаємо, глава держави поінформував євродепутатів про ситуацію на Донбасі та відсутність прогресу у політичній частині Мінських домовленостей.

  Попередній матеріал
  Криза біженців може підірвати трансатлантичну єдність – міністр оборони Норвегії
  Наступний матеріал
  Саудівський король змінить порядок проведення хаджу
  Теги:
  Loading...