president.gov.ua

Президент обговорив з cенатором США подальшу допомогу українській армії

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі cпівголовою Комітету з питань збройних сил Сенату США сенатором Джеком Рідом.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Під час зустрічі було обговорено поточну ситуацію на Донбасі та підкреслено нагальну необхідність подальшої деескалації конфлікту на основі неухильного виконання російською стороною Мінських домовленостей. Американський сенатор привітав дотримання режиму припинення вогню, запровадженого за ініціативи Президента Порошенка внаслідок активної дипломатії в Берліні та Брюсселі.

  Сенатор Джек Рід запевнив, що американська сторона продовжить докладати необхідних зусиль для забезпечення повного виконання Росією Мінських домовленостей.

  "Немає альтернативи трансатлантичній єдності та солідарності з Україною, яку зараз демонструють Європейський Союз та Сполучені Штати Америки", – наголосив Президент, відзначивши ефективність запровадженого механізму санкцій.

  Крім того, Джек Рід поділився своїми враженнями від відвідання військового полігону, де американські військові діляться досвідом з українськими колегами, та високо оцінив рівень підготовки українських солдат.

  Попередній матеріал
  Голова ДСНС назвав причину задимлення Києва
  Наступний матеріал
  Через задимлення в Києві на два дні скасують навчання – ДСНС
  Теги:
  Loading...