president.gov.ua

Президент невдоволений роботою ГПУ і анонсує кардинальні зміни

  Петро Порошенко заявив, що не задоволений роботою Генеральної прокуратури країни.

  В інтерв'ю українським телеканалам у неділю Президент зазначив: "Перша позиція, стосовно оцінки Генпрокуратури. Я не задоволений роботою Генеральної прокуратури", - передає "Інтерфакс-Україна". Він підкреслив, що на сьогодні Генпрокуратура, яку руйнували всі ці роки, потребує кардинальних змін, і українська влада вже почала здійснювати революційні реформи в цій структурі.

  "З першого дня свого перебування на посаді президента крок номер один – ми законом забрали у ГПУ та прокуратури в цілому загальний нагляд. Революційні зміни, які не робили 20 років. Крок номер два – ми звільнили 4 тис. співробітників прокуратури й оголосили набір до місцевих прокуратур, зокрема кардинальну і цілковиту зміну її керівництва", – нагадав Президент.

  Крім того, за його словами, всі корупційні справи заберуть у Генпрокуратури і передадуть Національному антикорупційному бюро. При цьому президент закликав суспільство активніше брати участь у процесі реформування і у конкурсі з вибору до нових органів прокуратури.

  Сьогодні ж Петро Порошенко констатував, що на Донбасі відбувається ескалація конфлікту: днями бійці АТО ліквідували 4 ДРГ окупантів. 

  Попередній матеріал
  Французька поліція опублікувала фотографію терориста, оголошеного в розшук
  Наступний матеріал
  ЦВК: Явка у другому турі місцевих виборів по Україні склала 34,08%
  Теги:
  Loading...