president.gov.ua

Президент не виключає можливості проведення переговорів на Генасамблеї ООН про введення миротворців на Донбас

  Президент України Петро Порошенко заявив, що для забезпечення стабільного припинення вогню на Донбасі необхідні миротворці.

  Про це він сказав після засідання РНБО України сьогодні, 22 вересня, в Києві.

  "Для забезпечення міцного режиму деескалації ми повинні ввести миротворців,.. які на першому етапі повинні виконувати свої функції на лінії зіткнення... Актуальність миротворців залишається... Я не виключаю, що ми будемо проводити переговори в Нью-Йорку під час двосторонніх зустрічей", - заявив глава держави.

  Водночас Президент висловив сподівання, що "нехай тендітний, але нині чинний режим припинення вогню дає стримані підстави для оптимізму в тому, що якщо інші положення Мінських домовленостей будуть втілені в життя, то необхідність у миротворцях відпаде".

  Порошенко наголосив, що повинні виконуватися два ключові моменти Мінських домовленостей: "Це вихід іноземних збройних формувань з території України і забезпечення контролю за українсько-російським кордоном".

  "Всі інші питання - гуманітарні та соціальні - ми вирішимо і самі розберемося, тому що це - не внутрішній конфлікт, це - агресія Росії проти незалежної України", - додав Президент.

  Попередній матеріал
  Кабмін призначив Бараха тимчасово виконуючим обов'язків голови "Укравтодору"
  Наступний матеріал
  У ДФС вирішили звільнити керівництво митниць у шести областях
  Теги:
  Loading...