5 канал

Президент дав тиждень для вирішення суперечностей, що перешкоджають ухваленню законів щодо лібералізації візового режиму з ЄС - Шимків

  Президент України Петро Порошенко дав тиждень на внутрішнє погодження всіх суперечностей щодо введення безвізового режиму України з Європейським Союзом.

  Про це на брифінгу за результатами 13-го засідання Нацради, присвяченого стану виконання Угоди про асоціацію України з ЄС та Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС, повідомив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

  "Президент підкреслив, що у нас є тиждень для знаходження порозуміння для прийняття законів для прискорення процесу надання Україні безвізового режиму", - сказав він.

  Шимків зазначив, що глава держави на засідання Національної ради реформ також закликав депутатів Верховної Ради залишити свої амбіції і прийняти відповідні рішення, оскільки під коаліційною угодою стоять підписи більшості нардепів.

  Заступник глави АПУ також зауважив: "Глава держави нагадав, що до 9 листопада МЗС України має надати європейцям усю інформацію що до виконання цього плану (дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС) і закликав уряд і парламент… зробити все можливе, щоб ми змогли передати ці матеріали 9 листопада". 

  Нагадаємо, за прогнозами заступника глави Адміністрації Президента України Олександра Данилюка, Україна вчасно виконає усі умови для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом.

  Попередній матеріал
  На Херсонщині невідомі знову пошкодили електроопори на лінії подачі електрики в Крим
  Наступний матеріал
  За підрахунками Associated Press, під час останнього хаджу у Мецці загинуло понад 2120 осіб
  Теги:
  Loading...