Росен Плевнелієв 5.ua

Президент Болгарії: Для нас Крим – це Україна, а Україна – це Європа

  Болгарія засуджує російську агресію і підтримує суверенітет України та її прагнення до євроінтеграції.

  Про це сьогодні під час спільної з президентом України Петром Порошенком прес-конференції заявив президент Болгарії Росен Плевнелієв.

  "Республіка Болгарія підтримує суверенітет, незалежність і цілісність України. Анексія Криму та Севастополя Російською Федерацією порушує міжнародне право, порушує Конституцію України і Будапештський меморандум 1994 року. Болгарія не визнає і ніколи не визнає цей незаконний акт. Болгарія не визнає і результатів референдуму незаконно організованих і реалізованих сепаратистами в Донецьку та Луганську. Для нас Крим – це Україна, а Україна – це Європа", - наголосив Плевнелієв. 

  Крім того, він сказав, що вихід із "донбаської кризи" має відбуватися через виконання Мінських угод. Президент Болгарії підкреслив, що санкції Євросоюзу проти Росії пов'язані з повним виконанням цих домовленостей.

  "Болгарія підтримує ці санкції і буде діяти на підтримку України, на виконання санкцій Євросоюзу. Ніхто не має права, тим паче у Європі, силою переміщувати кордони, окупувати чужі території. Майбутнє Європи полягає в знищенні кордонів, а не в перенесенні кордонів. Ми категорично обстоюємо європейську перспективу України. Ми хочемо, щоб візи були скасовані якомога швидше", - додав Росен Плевнелієв. 

  Попередній матеріал
  Україна розраховує з грудня збільшити реверс газу зі Словаччини – "Укртрансгаз"
  Наступний матеріал
  На Луганщині затримали громадянина РФ – розвідника бойовиків (відео)
  Теги:
  Loading...