glavnoe.ua

Представники Держдепу США і USAID наприкінці січня приїдуть в Україну оцінити потреби в подальшій допомозі

  Помічник адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у справах Європи та Євразії Томас Меліа і координатор Державного департаменту США у справах допомоги Європі та Євразії Аліна Романовськи 25-29 січня відвідають Україну.

  Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  Під час візиту вони зустрінуться з українськими чиновниками, лідерами громадянського суспільства та керівниками приватних компаній, щоб обговорити, як допомога США сприяє Україні долати економічні та гуманітарні проблеми, а також оцінити потреби в подальшій допомозі.

  "У ході візиту Меліа і Романовськи відвідають Харків, Слов'янськ і Краматорськ на сході України і зустрінуться з місцевими лідерами та обговорять програми допомоги для жителів східної України", - йдеться в повідомленні.

  Крім цього, в Києві вони проведуть зустрічі з членами уряду, депутатами Верховної Ради та лідерами громадянського суспільства, щоб визначити, як допомогти Україні зміцнювати свою демократію, продовжувати боротьбу з корупцією, удосконалювати управління, розвивати громадянське суспільство, посилювати економічну та енергетичну безпеку, а також забезпечувати гуманітарною допомогою постраждалих від конфлікту у східних регіонах.

  Нагадаємо, віце-президент США Джозеф Байден заявив, що боротьба за свободу України не обмежується полями бою на Донбасі.

  Попередній матеріал
  У "сірій зоні" СБУ виявила схованку зі зброєю та боєприпасами
  Наступний матеріал
  Спецслужба вилучила в поліцейського у Слов'янську арсенал зброї

  Європарламент передав допомогу для вимушених переселенців в Україні

  США не підуть у відносинах з Росією на поступки щодо України і не скасують санкції через Крим - американський посол в Естонії

  США передали 100 шоломів для бойових льотчиків України

  Благодійники зі США передали 2 автомобілі швидкої допомоги до Одеси