5 канал

Представник "Нової країни": Військовий бюджет витрачається неефективно

Мінімальні кошти з військового бюджету йдуть на закупівлю нової військової техніки, обладнання й озброєння.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар.

"Наш воєнний бюджет є досить великим, і ми будемо ще його збільшувати. І його треба збільшувати, бо країна знаходиться у війні. Але є дуже хороше питання, чи ефективно він витрачається? Він також розмазується по тарілці отаким тонким шаром, і там є дуже багато речей, які робляться неефективно", - сказав він.

За словами співзасновника громадянської платформи "Нова країна", мінімальні гроші з військового бюджету йдуть на закупівлю нової військової техніки, обладнання й озброєння.

"Військовий бюджет народні депутати мусять приймати відповідно до програми розвитку Збройних Сил і до програми розвитку озброєнь - жодного з тих двох документів немає - і дуже багато речей витрачаються на заробітну плату працівників: треба подивитися, чи всі вони потрібні, це не нонкомбатанти, це не бійці на фронті, там дуже багато речей просто неефективно витрачаються. Мінімальні гроші з військового бюджету йдуть на закупівлю нової військової техніки, обладнання й озброєння", - зауважив Пекар.

Попередній матеріал
Суд залишив без змін запобіжний захід для екс-керівника київської СБУ, якого підозрюють у розгоні Євромайдану
Наступний матеріал
Програма розвитку ООН оголосила старт тендерів на закупівлю протитуберкульозних препаратів для українців
Теги:
Loading...