5.ua

"Правий сектор" ініціюватиме всеукраїнський референдум щодо висловлення недовіри Президенту, ВР і Кабміну

Військово-політичний рух "Правий сектор" ініціюватиме всеукраїнський референдум щодо висловлення недовіри Президенту, українському парламенту й уряду.

Про це ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив прес-секретар 13-го батальйону ДУК "Правий сектор" Олексій Бик.

Він повідомив, що сьогодні, 21 липня, у Жовтневому палаці відбувся з’їзд ПС, на якому було ухвалено кілька рішень. Зокрема, одне з них стосується проведення референдуму в Україні.

""Правий сектор" ініціює всеукраїнський референдум на предмет висловлення недовіри Президенту України, Верховній Раді й Кабінету міністрів", - зазначив він.

До переліку питань цього референдуму ПС хоче внести також визнання Україною стану війни із Російською Федерацією: "Тобто про те, що в нас не АТО, а повноцінна війна". Крім того, вони хочуть підняти питання щодо скасування Мінських угод і легалізувати військовий рух. 

Як раніше повідомляв "5 канал", керівник центру оборонних реформ Олександр Данилюк вважає, що "Правий сектор" може бути використаний російськими спецслужбами для дестабілізації ситуації в Києві.

Попередній матеріал
Генпрокуратура завершила розслідування щодо Єфремова, Стояна та Гордієнка за фактом прийняття "диктаторських законів"
Наступний матеріал
На кордонах Запорізької області встановлять цілодобове відеоспостереження
Теги:
Loading...