пожежа нафтобаза 5.ua

Пожежа на нафтобазі: СБУ відкрила кримінальну справу проти екс-заступника генпрокурора

  СБУ розслідує отримання екс-заступником генпрокурора хабара від керівників нафтобази "БРСМ-Нафта".

  Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо колишнього заступника генпрокурора за отримання злочинних доходів від керівництва нафтобази"БРСМ-Нафта" в с. Крячки Васильківського району Київської області, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Корупція вже завдала удару і створила екологічну катастрофу - Васильківський район, нафтобаза. Чому вона горіла? Та тому що власники дозволили, колишній міністр Ставицький (екс) і всі інші "кришували", отримували злочинні доходи. Один із колишніх заступників генпрокурора. Кримінальне провадження сьогодні СБУ зареєструвала і ми налаштовані працювати, і не треба нас зупиняти", - заявив очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко під час круглого столу з питань протидії корупції: "Корупція як загроза національній безпеці" в п'ятницю, 12 червня, в Києві. При цьому прізвище екс-прокурора він не уточнив. 

  Нагадаємо, сьогодні під час засідання уряду Наливайченко підтвердив, що нафтобаза компанії "БРСМ-Нафта" належить екс-міністру часів Януковича, а її співвласником був заступник попереднього генпрокурора. Окрім цього, він зазначив, що у Служби безпеки України є домовленості з ФБР про залучення їхніх спецлабораторій до міжвідомчого розслідування виявлених зловживань силами СБУ та МВС.

  Попередній матеріал
  Трагедія 2 травня в Одесі: Перше засідання суду перенесли уже втретє
  Наступний матеріал
  Суд звільнив з-під варти усіх партизанів групи "Равлики"
  Теги:
  Loading...